Loading…

Lladrovci punëson si asistente një bukuroshe seksi (Foto)

  • 30/12/2016 | 18:08

Lladrovci punëson si asistente një bukuroshe seksi (Foto)
Kryetari Komunës së Drenasit Ramiz Lladrovci, dje ka dhënë betimin si kryetar i kësaj komune.


Duket se Lladrovci, ka nisur menjëherë punën për të kompeltuar stafin e tij të ngushtë.

Edhe në zgjedhjet e tij Lladrovci është treguar mjaft me shije, pasi si asistente në zyren e tij ka zgjedhur Enkela Demajn, një vajzë e cila me profesion është juriste por që ngjanë shumë me modelet e njohura.

Magazina.al ka mësuar se Enkela me vendim të kryetarit, ka nisur nga sot punën e saj si asistente në zyren e Ramiz Lladrovcit.

Në fotografitë e Enkelës në rrjetet sociale, shihet se ajo i kshton një rëndësi të madhe pamjës së saj, ndërsa një arsye më të fort në këtë drejtim do ta ketë nga tani e tutje me punën e re.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë