Loading…

‘Llafe, llafe’: Osmani bën ‘shaka’, shkarkimin e Dakës e komenton me këngën e Dafina Zeqirit

  • 26/10/2021 | 22:11

‘Llafe, llafe’: Osmani bën ‘shaka’, shkarkimin e Dakës e komenton me këngën e Dafina Zeqirit

Presidentja e Kosovës Vjosa Osmani edhe një herë u është përgjigjur kritikëve lidhur me shkarkimin e Valdete Dakës nga pozita e kryetares së KQZ’së. Ajo madje me këngën e Dafina Zeqirit ka zgjedhur të komentojë shkarkimin e saj, shkruan Gazeta Metro.

Osmani në Kanal 10 ka thënë se vet puna e kryetarit të tanishëm të KQZ’së, tregon se ajo nuk e ka shkarkuar Dakën nga pozita për ta sjellur dikë aty të lidhur politikisht.

Ajo ka zgjedhur të komentojë shkarkimin e Dakës me këngën e Dafina Zeqirit, ‘Llafe llafe’.

“Këto janë llafe llafe, siç po thotë Dafina dhe duhet me injoru”, është shprehur Osmani.

Më poshtë keni videon. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë