Loading…

Llapi nis furishëm pjesën e dytë, përmbys rezultatin ndaj Drenicës

  • 25/11/2021 | 14:39

Llapi nis furishëm pjesën e dytë, përmbys rezultatin ndaj Drenicës

KF Llapi po e mposht Drenicën me rezultat 5-1.


Fillimisht në epërsi kaloi Drenica me golin e Kreshnik Ukës në minutën e 24-të.

Por Llapi është rikthyer fuqishëm në pjesën e dytë, duke shënuar pesë gola, shkruan Klankosova.tv.

Elvis Prenci e shënoi golin e barazimit, ndërsa Franciso Rivera, Valmir Veliu, Alef Firmino, dhe Bujar Idrizi vazhduan epërsinë e golave.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë