Loading…

Llapi shënon fitore në miqësoren ndaj Trepçës ’89

  • 02/06/2020 | 21:03

Llapi shënon fitore në miqësoren ndaj Trepçës ’89

Llapi ka shënuar fitore si mysafirë ndaj Trepçës ’89 në ndeshjen miqësore të zhvilluar gjatë ditës së sotme, transmeton Gazeta Metro.


Pas më shumë se dy muajve sa ishin të pezulluara aktivitetet sportive, Trepça ’89 dhe Llapi kanë zhvilluar sot një miqësore.

Kjo ndeshje është zhvilluar gjatë ditës së sotme në ‘Riza Lushta’, teksa fitore shënoi skuadra e udhëhequr nga Tahir Batatina.

KF Llapi ka njoftuar se kjo ndeshje ka përfunduar me rezultatin 1-2, teksa golashënues ishin Valmir Veliu dhe Labinot Osmani. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë