Loading…

Llapin e Zahir Pajazitit në zemër! (Foto)

  • 04/06/2017 | 15:45

Llapin e Zahir Pajazitit në zemër! (Foto)

I nominuari për kryeministër nga koalicioni PDK-AAK-Nisma, Ramush Haradinaj ka thënë se se ndjehet i obliguar që ta zhvillojë Llapin e heroit Zahir Pajaziti.


“Duke u përkulur përpara sakrificës dhe mundit të çdo qytetari të vendit tonë, ndjehem më i obliguar si asnjëherë më parë që Llapit, Kosovës t’i japim zhvillim ekonomik e punësim”.

“Jemi bërë bashkë e përcaktuar fuqishëm edhe në Llap që Kosovën ta bëjmë një shtet ku s’do të ketë më dallime rajonesh e as diskriminim qytetarësh”.

“Llapin e Zahir Pajazitit e kam në zemër! Kosova është një dhe e të gjithë qytetarëve të saj. Po e krijojmë një Kosovë me vlerë të re”, ka thënë Haradinaj. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë