Loading…

Llapjani për Bajram del me kali në mes të qytetit: Kalëron në shi e me ombrellë

  • 04/06/2019 | 12:44

Llapjani për Bajram del me kali në mes të qytetit: Kalëron në shi e me ombrellë

Festa e Fitër Bajramit po shënohet në mënyra të ndryshme nga qytetarët. Njëri nga ta ka vendosur që të kalëroj në shi duke mbajtur ombrellën.

Kjo ngjarje interesante ka ndodhur sot në qytetin e Podujevës.

Kjo ka marrë vëmendjen e qytetarëve të cilët kanë mbetur të habitur. Megjithatë duket simpatike.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë