Loading…

Llapjanja gjuan tri herë me armë për ta frikësuar një person që sillej rreth shtëpisë së saj

  • 17/06/2021 | 11:06

Llapjanja gjuan tri herë me armë për ta frikësuar një person që sillej rreth shtëpisë së saj

Një grua nga Podujeva gjuan tri herë me armë për ta frikësuar një person që sillej rreth shtëpisë së saj, shkruan Gazeta Metro.


Pa dhënë detaje tjera, Policia e Kosovës ka thënë se arma ka qenë pa leje.

“Rr. Hamdi Maloku, Podujevë 16.06.2021 – 10:35.  Është konfiskuar një armë, pistoletë nga e dyshuara femër  kosovare pasi që e njëjta kishte shtënë tri herë në ajër. E dyshuara ka deklaruar se kishte shtënë në ajër me qëllim që ta frikësojë një person i cili sillej rreth shtëpisë dhe e kishte ofenduar”, thuhet në raport./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë