Loading…

Lluni, Mc Kresha dhe Lyrical Son vijnë me ‘Rick Ross’

  • 19/08/2019 | 09:23

Lluni, Mc Kresha dhe Lyrical Son vijnë me ‘Rick Ross’

Lluni, Mc Kresha dhe Lyrical Son i kanë bashkuar sërish forcat për realizimin e këngës “Rick Ross”.

Kënga është kompletuar edhe me videoklip, ndërsa tekstin, si zakonisht, e kanë shkruar vet reperët.

Erion Dragidella – Erno e ka bërë ‘beat-in’, ndërsa incizimi dhe arranzhmani është realizuar nga Kushtrim Berisha, K-Master.

Pressplay e ka bërë miksimin dhe masterizimin, kurse Berat Hasani dhe produksioni Pinkmoon Creative janë kujdesur për anën vizuale.

“JBMTQR” ishte bashkëpunimi i suksesshëm nga Lluni dhe Lyrical Son, derisa Lluni ishte edhe pjesë e “Freestyle për Cifërr” së bashku me Blleki, Semiautomvtic, Kreshnique e NS./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë