Loading…

Logopedit të arrestuar i del video duke i rënë fyellit në vendin e punës

  • 27/11/2022 | 22:36

Logopedit të arrestuar i del video duke i rënë fyellit në vendin e punës

Është publikuar një video ku shihet Shefi i Logopedisë në QKUK Iljas Fazliu, i emëruar nga ud. Pranvera Zejnullahu-Raçi, duke i rënë fyellit në vendin e tij të punës në klinikën e ORL-së.


Gjatë ditës së sotme është publikuar një video ku shihet mjeku në fjalë duke abuzuar një vajzë 5-vjeçare e cila vuan nga autizimi.

Madje më herët është raportuar se logopedi në fjalë nuk kishte licensë nga Oda e Infermierëve të Kosovës si logoped por as ordinanca e tij private nuk kishte licensë pune e as nuk ishte inspektuar nga Inspektoriati.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë