Loading…

‘Loja’ e radhës nga Fero? Thotë se ka hequr dorë nga muzika

  • 27/09/2020 | 16:11

‘Loja’ e radhës nga Fero? Thotë se ka hequr dorë nga muzika

Reperi shumë i famshëm dhe i zhurmshëm shqiptar Fero ka thënë se ka hequr dorë nga muzika.


Fero ditë më parë mbylli rrjetet sociale duke hapur panik tek fansat e tij, e sot për media, ka dhënë një deklaratë akoma më shokuese.

I pyetur se pse e ka mbyllur Instagramin, reperi ka thënë: “Jam larguar nga rrjetet  sociale sepse kam të heq dorë nga muzika”.

Reperi nuk ka dhënë përgjigje nëse është larguar nga muzika përkohësisht apo përgjithmonë, e as nuk dha arsyet se pse e ka marrë këtë vendim.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë