Loading…
Loja me e famshme në Facebook vendos edhe flamurin e Kosovës
  • 11/02/2019 | 12:09

Loja me e famshme në Facebook vendos edhe flamurin e Kosovës

Kosova merr edhe një njohje te re, këtë herë njëra nga lojerat më të famshme të kohës, transmeton Gazeta Metro.


Loja e famshme në Facebook ,  “Ludo King” është bërë pjesë e pothuajse çdo përdoruesi të këtij rrjeti social.

Ehe në Kosovë kjo lojë ka gjetur një përdorim të madh duke u shëndrruar në një nga më të pëlqyerat e kohës.

Në përditësimin e ri, kjo lojë  ka vendosur edhe flamurin e Kosovës.

Kjo sigurisht është bërë për shkak të përdoruesve të shumtë të kësaj loje nga vendi ynë./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë