Loading…

Loja me gjarpinjtë vdekjeprurës (Foto)

  • 26/01/2017 | 18:18

Loja me gjarpinjtë vdekjeprurës (Foto)

Loja me gjarpinjtë vdekjeprurës është një zbavitje e madhe për fëmijët e fshatit Dera Joga. Kjo lojë është bartur nga brezat e parë të tyre dhe cilësohet si gjëja më zbavitëse e vitit!Vajza e një shitësi të gjarpinjve duke mbajtur në dorë një gjarpër deri sa ishte duke ngrënë mëngjes.
The Wider Image: Charming snakes

Ashiq Nath, një djalosh që pozon me gjarprin e tij.
The Wider Image: Charming snakes

Manish Nath, djaloshi që pozon me gjarprin e tij.
The Wider Image: Charming snakes

Rishi Nath, djaloshi që pozon me gjarprin e tij.
The Wider Image: Charming snakes

 

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë