Loading…

Loja me puthje, Santiana triumfon bindshëm duke e puthur Bucin 107 herë

  • 07/12/2023 | 10:03

Loja me puthje, Santiana triumfon bindshëm duke e puthur Bucin 107 herë

Banorët e Big Brother VIP Kosova janë sfiduar me lojën e puthjeve.


Kësisoj, Edona është sfiduar duke i dhuruar puthje Azemit (58), derisa Kaderi ka garuar me ta, duke i dhënë puthje Lumbardhit (60).

Kaderi me Lumbardhin kanë triumfuar kundër tyre.

Më pas, Santiana i ka dhuruar puthje Bucit (107), derisa kanë garuar me Albën, e cila i ka dhënë puthje Blerandos (87).

Fitues në këtë grup rezultuan Santiana dhe Buci.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë