Loading…

“Lojë e çmendur apo e kurdisur?”: Ekipi barazon rezultatin me 4 lojtarë më pak

  • 25/10/2020 | 21:40

“Lojë e çmendur apo e kurdisur?”: Ekipi barazon rezultatin me 4 lojtarë më pak

Ndeshja e ligës së parë të Kosta Rikës midis Municipal Grecia dhe Herediano kishte fundin më të çmendur të parë ndonjëherë në futboll.


Mysafirët ishin duke humbur 2-0 dhe kishin katër lojtarë më pak, por arritën të qëndronin të pamposhtur, transmeton lajmi.net.

Herediano shënoi dy gola në kohën shtesë, kështu që rregullsia e ndeshjes u vë në dyshim menjëherë.

Veçanërisht e dyshimtë është sjellja e portierit dhe mbrojtja e ekipit së Grecia, e cila pati reagime “qesharake” gjatë marrjes së golave.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë