Loading…

Lojtarët e Anglisë me premtim të pazakontë: Ja çfarë do bëjnë nëse fitojnë Kampionatin Evropian

  • 21/06/2021 | 10:04

Lojtarët e Anglisë me premtim të pazakontë: Ja çfarë do bëjnë nëse fitojnë Kampionatin Evropian

Lojtarët e kombëtares së Anglisë do të lyejnë flokët me ngjyrë të bardhë nëse fitojnë Kampionatin Evropian.


Phil Foden është bërë biond para fillimit të turneut dhe ai tani ka bindur shokët e tij të skuadrës për të bërë të njëjtën gjë nëse ata fitojnë një trofe të madh këtë verë për herë të parë pas 55 vitesh, sjhkruan Sky Sports.

Vlen të potencohet se Anglia duhet të fitojë të martën për të përfunduar në krye të Grupit D.

Gareth Southgate u ka thënë lojtarëve të tij që të përqendrohen pas barazimit të së Premtes pa gola me Skocinë. Në një takim ekipi, ai theksoi fituesit e mëparshëm të Euros të cilët nuk kishin bërë një fillim perfekt.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë