Loading…
Lojtarët e Juventusit befasohen nga Ronaldo: E pamundur ta ndjekim atë |VIDEO
  • 08/08/2018 | 15:50

Lojtarët e Juventusit befasohen nga Ronaldo: E pamundur ta ndjekim atë |VIDEO

Që Ronaldo është një prej futbollistëve më të mirë në historinë e futbollit kjo nuk ka as më të voglin dyshim, por sigurisht këto arritje nuk kanë qenë të lehta për yllin portugez.


Shpesh për stërvitjen e portugezit kanë folur edhe më herët trajnerë e bashkëlojtarë të tij, ndërsa tashmë është radha e lojtarëve të Juventusit ta bëjnë një gjë të tillë.

Braziliani Douglas Costa është ai që ka komentuar ditët e para të Ronaldos në stërvitje me Juventusit, duke thënë se të ndjekësh atë është e pamundur.

“Është e pamundur të ndjekim Cristiano Ronaldon në stërvitje. Kur kemi ardhur, ai ishte tashmë duke u stërvitur, dhe kur u larguam, ai ende po stërvitej. Këtë nuk e kam parë asnjëherë”, tha Costa.

https://www.youtube.com/watch?v=hoaOiEf9f6U

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë