Loading…

Lojtari i Arsenalit bëhet me kontratë të re

  • 13/01/2021 | 08:21

Lojtari i Arsenalit bëhet me kontratë të re

Arsenali nuk është duke kaluar në një formë të mirë në këtë sezon të Premierligës.


Klubi londinez në ndeshjen e tyre të fundit në FA Cup ndaj Neëcastle United, kanë arritur që të fitojnë më rezultat 2-0.

Tani, një lajm tjetër i mirë ka ardhur për Mikel Artetan, ku lojtari i tyre Rob Holding, ka nënshkruar kontratë të re me klubin, transmeton lajmi.net.

Në kontratën e re, ai do të jetë lojtar i Arsenalit deri në vitin 2024, me mundësi vazhdimi edhe të një viti tjetër.

Ndeshja e ardhshme e Gunners, do të jetë të ejtën kundër Crystal Palace në kuadër të Premierligës.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë