Loading…

Lola dhe Daut Haradinaj puthën përsëri: Anita i poston fotografinë

  • 12/06/2019 | 21:05

Lola dhe Daut Haradinaj puthën përsëri: Anita i poston fotografinë

Lola Haradinaj është një ndër femrat të showbizzit bëhet lajm me çdo lajm, transmeton Gazeta Metro.


Motra e Anitës,  për ata që nuk e dinë është gruaja e Daut Haradinajt.

Ajo sot po feston ditëlindjen e saj të 32-të, e për këtë ajo ka marrë urime të shumta.

E një ndër më të veçantit është urimi i Anitës për të, e cila ka zgjedhur foton më të bukur të Lolës dhe Dautit bashkë duke u puthur./gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë