Loading…

Lola Haradinaj shfaqet joshëse nga ‘Sunny Hill Festival’

  • 06/08/2022 | 08:35

Lola Haradinaj shfaqet joshëse nga ‘Sunny Hill Festival’

Të enjten u bë hapja e “Sunny Hill Festival”, ku mijëra persona morën pjesë për të parë nga afër performancën e yllit shqiptar me famë botërore, Dua Lipa.


Në publik kishte edhe persona mjaftë të njohur për publikun që kanë shkuar nga afër për të ndjekur performncat e artistëve.

Në mesin e tyre ishte edhe Lola Haradinaj, e cila nga atje ka sjellë imazhe mjaftë atraktive për fansat e saj.

E veshur me pantallona dhe një bluzë të verdhë, ajo e kishte kombinuar me një stil të veçantë të flokëve dhe një grim të lehtë.

Përmes fotografive ajo dukej se e ka shijuar festivalin derisa kishte shkruar: “Në diell, ndihem si një”.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë