Loading…

Lola Haradinaj tregon se si hoqi dorë nga muzika dhe arsyeja ishte Dauti

  • 31/07/2021 | 12:33

Lola Haradinaj tregon se si hoqi dorë nga muzika dhe arsyeja ishte Dauti

Bashkëshortja e politikanit ka bërë të ditur se ëndrra e saj ka qenë të bëhej këngëtare.


Megjithatë, ajo nuk i është mundësuar asnjëherë.

Kjo pasi arsyeja që ka hequr dorë nga muzika ishte njohja me bashkëshortin e saj, Daut Haradinaj.

Lola tha se ai i ka thënë të këndon vetëm për të.

“Unë kur e kam njohur Dautin dhe kur më telefonojke nga burgu, unë edhe këndoja nganjëherë, dhe thoja: Kur të del Dauti nga burgu do të më përkrahë, që të arrij sukseset në majat e muzikës, për të qenë ylli i radhës sepse e meritoja jo për gjë. Por megjithatë, Dauti kur doli tha: Çika e mirë, këndo veç për mua nganjëherë! Megjithatë unë s’jam pishman për jetën që kam dhe për statusin që kam”, tha Lola Haradinaj.

Kujtojmë se, nga martesa e saj me politikanin kanë dy fëmijë një vajzë dhe një djalë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë