Loading…
Londër: Shpërthim në një stacion metroje, raportohet për disa të plagosur
  • 19/06/2018 | 23:47

Londër: Shpërthim në një stacion metroje, raportohet për disa të plagosur

Një shpërthim ka ndodhur në orët e mbrëmjes në një stacion metroje në Londrës.


Nga të dhënat e para raportohet për disa persona të lënduar.

Shpërthimi ka ndodhur rreth orës 19:00 me atë lokale, ndërsa policia i ka kërkuar banorëve pranë zonës që të qëndrojnë të mbyllur në shtëpitë e tyre.

“Daily Mail” shkruan se pas shpërthimit në Southgate disa persona janë duke marrë ndihmën mjekësore.

Pak para shpërthimit, mediat britanike shkruajnë se policia ishte njoftuar për një pako të dyshimtë dhe kishte kryer kontrollet.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë