Loading…

Loredana flet hapur, tregon a e tradhtoi Mozzikun

  • 23/09/2022 | 15:32

Loredana flet hapur, tregon a e tradhtoi Mozzikun

Loredana ka nisur pyetje/përgjigje me ndjekësit e saj në Instagram.


Ajo që iu intereson më tepër, është padyshim jeta e saj privat.

Reperja u pyet nëse e ka tradhtuar ish të dashurin, që në këtë rast i bie Mozzikun, dhe ajo tha JO.

Poashtu, Loredana tha se Mozziku mund ta marrë kur të dojë vajzën, madje u pyet nga dikush edhe çka i mungon Hanës.

Ajo pa hezituar, tha ‘një vëlla’.

Në anën tjetër, Mozziku ka publikuar në mesnatë këngën dedikuar vajzës së tij Hanës.

Në këngë, reperi flet për jetën e tij, ndarjen nga Loredana dhe dhimbja për rritjen e vajzës larg tij.

Ai poashtu tha në një postim në Instagram se kjo është hera e fundit që i këndon vajzës e që flet për jetën e tij personale.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë