Loading…

Loredana hap zemrën për herë të parë: kam ndjerë shumë dashuri dhe urrejtje 

  • 22/09/2019 | 15:03

Loredana hap zemrën për herë të parë: kam ndjerë shumë dashuri dhe urrejtje 

Loredana ka qenë një nga artistet më të komentuara gjatë këtij viti, jo vetëm për shkak të ngjarjes së ndodhur në Zvicër e cila morri vëmendjen maksimale të mediave, por dhe për shkak të suksesit të korrur në Gjermani, ku u klasifikua si reperja më e pëlqyer, transmeton Gazeta Metro.


Ndryshe nga çdo postim tjetër i saj në rrjetet sociale, ditën e sotme ajo ka zgjedhur të tregojë krah një videoje të publikuar se çfarë i është dashur të kalojë gjithë këto kohë.

“Kaq shumë gjëra kaluan gjatë këtij viti. Kam parë shumë të mira dhe shumë të këqija. Kam ndjerë shumë dashuri dhe shumë urrejtje. Kaq shumë zili dhe unë vazhdoj të qëndroj këtu dhe dua t’iu falënderoj ju për këtë. Nuk mund të flas shumë, por ju e shikoni gëzimin në fytyrën time. I urrej shkrimet emocionale, megjithatë ju betohem se ju dua. Faleminderit për çdo gjë”, ka shkruar Loredana krah videos më të fundit në ‘Instagram’, e cila ka pasur menjëherë reagime të ndryshme nga ndjekësit.

Ndryshe nga çdo herë tjetër, artistja ka zgjedhur jo vetëm të falenderojë fansat e saj, por dhe të kujtojë gjithçka që ka kaluar këtë vit në karrierë. Kujtojmë se vetëm disa ditë më parë ajo publikoi albumin e saj të parë, i cili deri më tani është pritur mjaft mirë nga ndjekësit e Loredanës./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë