Loading…

Loredana përsëri në krahët e Zunas

  • 28/05/2020 | 22:47

Loredana përsëri në krahët e Zunas

Loredana Zefi muajt e fundit përflitet për një lidhje të mundshme me reperin Zuna, pas ndarjes nga Mozzik.


Gjatë ditës së sotme, ata publikuan vazhdimisht fotografi të reja, në të cilat shfaqen pranë njëri-tjetrit kudo.

Në një nga këto foto, dyshja shihen në një lokal teksa po drekonin bashkë, ndërsa në mbishkrimin që ia ka lënë fotos, Loredana paralajmëroi diçka të re.

“Zuna: Ju do ta shihni së shpejti”, është mbishkrimi që ia la fotos Loredana, e cila nuk sqaroi se për çfarë e ka fjalën.

Meqenëse dy artistët kanë bashkëpunuar edhe më parë rreth projekteve muzikore, fansat mund të presin edhe një këngë prej tyre.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë