Loading…

Loredana pozon me plot stil nga Parisi

  • 17/06/2021 | 08:07

Loredana pozon me plot stil nga Parisi

Reperja është duke qëndruar në Francë dhe, Loredana Zefi po ndan vazhdimisht postime nga atje.


Së fundmi, në profilin e saj zyrtar në Instagram ka publikuar fotografi të reja derisa mori vëmendje me stilin e veshjes.

Ndërkohë, një detaj që nuk mund të mos komentohej ishin tatuazhet e shumta që reperja ka në trupin e saj.

“Paris”, ka shkruar në përshkrimin e fotografisë.

Ndryshe, Loredana ditën e djeshme ka paralajmëruar se shumë shpejt do e lansojë një freestyle.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë