Loading…

Loredana ‘thumbon’ sërish Mozzikun

  • 23/01/2020 | 21:16

Loredana ‘thumbon’ sërish Mozzikun

Loredana ka ‘thumbuar’ Mozzikun përmes një postimi në Instagram.


Loredana ditët e fundit qenë ndër emrat më të komentuar të shoubizit në vend, shkruan lajmi.

Bazuar në disa imazhe që kanë qarkulluar në rrjete sociale, supozohet se reperja ka nisur lidhje të re dashurie.

Ndërsa, në postimin e fundit ajo kishte ndarë me ndjekësit imazhin me mbishkrim: Ai momenti kur ishi yt bën të dashur të re dhe duket si ti”.

Mozzik dje publikoi këngën “Edhe ti” në duet me Taynën, për të cilën fansat e tyre janë të bindur se është ‘diss’ për Loredanën.

Për ndryshe, reperja aktualisht po shijon suksesin e këngës “Kein Wort”, në bashkëpunim me JuJu

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë