Loading…

Lori Hoxha i jep fund një herë e mirë dyshimeve për lidhjen me Romeo Veshajn

  • 03/10/2022 | 16:06

Lori Hoxha i jep fund një herë e mirë dyshimeve për lidhjen me Romeo Veshajn

Prej kohësh është përfolur në rrjet për një romancë mes trashëgimtares së “Top Channel”, Lori Hoxha dhe aktorit të humorit Romeo Veshaj.


Por së fundmi, kur dyshimet u shtuan edhe më shumë, vetë Lori Hoxha ka vendosur t’ju japë fund të gjitha dyshimeve duke zbuluar si qëndron e vërteta.

Në postimin e saj të fundit një ndjekës e komenton Lorin si “kunatë” me Bora Zemanin, kjo e fundit është në romancë me Donald Veshajn. Por dikush tjetër ka replikuar, duke shkruar: “Nuk është aq budallaqe sa të lidhet me Romeon, tung”

Dhe në fakt këtu ka ardhur edhe reagimi i Lori Hoxhës e cila e ka bërë ‘like’ komentit, duke rënë kështu dakord me ndjekësin.

Gjatë ditës së sotme qarkulloi kudo në rrjet një video e Lori Hoxhës me Romeo Veshajn teksa shoqëroheshin bashkë në dasmën e Arbër Hajdarit. Videoja ngriti aludime për një romancë, por tanimë s’ka dyshime.

Kujtojmë se edhe pamjet e Bora Zemanit dhe Donald Veshajt së bashku u komentuan jo pak në rrjet. Dyshja konfirmuan ribashkimin dhe janë të pandarë nga njëri-tjetri dhe kjo gjë u vërtetua edhe nga videot e fundit. Gjithashtu Bora ishte e ftuar në emisionin “Më Lër të Flas” ku foli për të gjitha përjetimet e saj që pas takimit me Donaldin në “Big Brother Vip”, një vit më parë./iconstyle.al

Rekomandime
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë