Loading…

Loriana Kuka mbetet pa medalje: Eliminohet nga ‘Grand Prix’

  • 14/07/2019 | 15:08

Loriana Kuka mbetet pa medalje: Eliminohet nga ‘Grand Prix’

Xhudistja e Kosovës, Loriana Kuka, ka humbur mundësinë e marrjes së ndonjë medalje në ‘Grand Prix’, pasi që është eliminuar nga kjo garë, transmeton Gazeta Metro.


Loriana Kuka humbi edhe mundësinë për medaljen e bronztë, pasi që u mposht nga xhudisjta portugeze, Patricia Porsampaio.

Xhudistja jonë këtë ndeshje e humbi në vazhdime, aty ku portugezja fitoi me anë të pikës së artë.

Kësisoj, Loriana Kuka përfundon pa medalje garat e ‘Grand Prix’ në Budapest të Hungarisë./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë