Loading…

Lorodana pozon përsëri me bikini, por kjo gjë mori vëmendjen

  • 18/06/2021 | 18:11

Lorodana pozon përsëri me bikini, por kjo gjë mori vëmendjen

Loredana vazhdon të jetë ndër personazhet me të komentuar në faqet rozë.


Ajo përherë rri aktive me postimet nga përditshmëria, të cilat dinë të jetë të shpeshta.

Së fundi, Lori ka publikuar një fotografi në Instagram, në të cilën u shfaq bashkë me vajzën e saj Hanën në krah e cila duket se qenka rituar kaq shumë.

Artistja pozoi e veshur me bikini dypjesëshe, teksa vuri në pah format trupore dhe tatuazhet e shumta që ka në trup.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë