Loading…

Luajtën Atletico dhe Barcelona, por fitoi Real Madridi

  • 08/05/2021 | 18:39

Luajtën Atletico dhe Barcelona, por fitoi Real Madridi

Atletico Madridi dhe Barcelona kanë luajtur baraz pa gola në ndeshjen e xhiros së 35-të në La Liga.


Për 90 minuta nuk pamë asnjë gol, rezultat që nuk i konvenoi asnjërës skuadër.

Messi pati një gjuajtje të lirë në fund, e cila shkoi shumë pranë portës.

Me këtë barazim, Atletico Madrid shkon në kuotën e 77 pikëve, dy më pak se Barcelona dhe tri më pak se Real Madridi.

Në rast fitoreje nesër, Reali do të ngjitej në krye të klasifikimit në La Liga.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë