Loading…

Luana “çmend” fansat, super e nxehtë në bikine

  • 14/08/2022 | 21:12

Luana “çmend” fansat, super e nxehtë në bikine

Moderatorja e këngëtarja e njohur, Luana Vjollca, ka nisur pushimet verore.


Kësaj radhe ka vendosur të “arratiset” për një vend bregdetar në Itali.

Bukuroshja në Instagram ka ndarë tri imazhe në bikine ku u shfaq seksi dhe në top formë.

“Parajsë mesdhetare”, ishte mbishkrimi i postimit me të cilin joshi miliona ndjekës.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë