Loading…

Luana duket mahnitëse pas ndryshimit që bëri në dukje

  • 23/01/2021 | 13:42

Luana duket mahnitëse pas ndryshimit që bëri në dukje

Luana shkëlqen në fotografinë e fundit.


Luana Vjollca është ndër moderatoret më të komentuara shqiptare, njëherësh shumë e ndjekur në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Së fundi, ajo ka ndarë me ndjekësit një imazh, ku u shfaq e veshur me një xhaketë të zezë e me dekolte të hapur.

Luana vuri në dukje ndryshimin që e bëri së fundi, duke prerë flokët shkurt dhe mahniti me këtë pamje.

“Gruaja që preu flokët e saj…”, është mbishkrimi që moderatorja ia ka lënë fotos, ndërsa pranoi komplimente të shumta nga ndjekësit.

Kujtojmë se Luana Vjollca është shumë e angazhuar në profesion.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë