Loading…

Luana poston fotot nga festa e ditëlindjes që mbajti para tri jave

  • 25/09/2021 | 19:34

Luana poston fotot nga festa e ditëlindjes që mbajti para tri jave

Luana Vjollca është treguar pak sa e vonuar.


Këngëtarja dhe moderatorja shqiptare që simpatizohet nga një masë e gjerë para tri jave ka festuar ditëlindjen e saj, ku pranoi urime të shumta, shkruan lajmi.net.

Ndërsa sot ajo ka postuar përmbledhjen me fotografi nga festa e ditëlindjes.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca)

“Meqe e festuam tere muajin ditelindjen jemi brenda me fotot 😂 #2Shtatori me miq zemre!”, shkroi ajo.

Derisa ende nuk dihet se ku do ta shohim sërish Luanën, pas ndërprerjes së emisionit “Shiko kush luan”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca)


Kujtojmë se së fundmi Luana ka bërë një investim në Kosovë, duke blerë një vilë luksoze./Lajmi.net/

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë