Loading…

Luana tregon arsyen pse nuk ka pirë asnjëherë duhan

  • 30/10/2021 | 22:26

Luana tregon arsyen pse nuk ka pirë asnjëherë duhan

Me një video në llogarinë e saj, teksa kalon kohën e lirë me familjen, Luana ka treguar se nuk ka konsumuar asnjëherë duhan sepse nuk e ka lënë mami.


Ajo mban një puro në dorë e sakaq pranë saj shfaqet mamaja, Maria.

“Asnjëherë s’kemi pirë cigare se s’na ka lënë mami”, ka shkruar ajo.

Gjatë kësaj kohe Luana ka ndarë momente të ndryshme me motrat e saj dhe ka lajmëruar se shumë shpejt do të vijë me një projekt të madh.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë