Loading…

Luana Vjollca arrin edhe një sukses, nënshkruan kontratë me kompani muzikore

  • 17/06/2021 | 16:09

Luana Vjollca arrin edhe një sukses, nënshkruan kontratë me kompani muzikore

Prezantuesja e cila tash e sa kohë ka zhvilluar edhe karrierën e saj si këngëtare, Luana Vjollca, ka nënshkruar së fundmi kontratë me Sony Music.


Lajmin e gëzueshëm, Luana e ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetin social Instagram përmes një fotografie, ku shfaqet duke pozuar në një veshje të zezë, shoqëruar me emrin dhe logon e kompanisë.

Prezantuesja e cila tash e sa kohë ka zhvilluar edhe karrierën e saj si këngëtare, Luana Vjollca, ka nënshkruar së fundmi kontratë me Sony Music.

Lajmin e gëzueshëm, Luana e ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetin social Instagram përmes një fotografie, ku shfaqet duke pozuar në një veshje të zezë, shoqëruar me emrin dhe logon e kompanisë. Ndërkohë, të shumta kanë qenë pëlqimet dhe komentet nga ana e ndjekësve, shumë prej të cilëve e kanë uruar për kontratën e re.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca)

Luana përndryshe ka disa vite që është aktive në muzikë, me publikimin e projekteve të shumta muzikore, të cilat janë pritur relativisht mirë nga publiku.

Përveç muzikës, ajo është aktive edhe në televizion, me prezantimin e emisionit argëtues “Shiko kush luan”.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë