Loading…
Luana Vjollca bën veprimin për të cilin na kishte paralajmëruar
  • 15/03/2019 | 21:00

Luana Vjollca bën veprimin për të cilin na kishte paralajmëruar

Luana Vjollca e kishte paralajmëruar. Pas pushimeve në Maldive që tërhoqën vëmendje të madhe mediatike, në ironizimet në komente me Ermal Mamaqin, moderatorja shkruante se: “Kjo nuk domethënë që fotot kanë mbaruar”, transmeton Gazeta Metro.


Dhe në ditën e sotme, ajo ka nxjerrë një foto pikërisht nga Maldive-t. “Kisha harruar ta postoja këtë”- shkruante në përshkrim ajo.

Gjithashtu në “InstaStory”, Luana na e ka bërë të ditur se edhe pse në Tiranë fizikisht, me shpirt ajo është në Maldive.

Me një fustan të zi dhe tepër të shkurtër, Luana kthehet pas në kohët kur ndihej e bekuar nga dielli dhe në rehatinë e këndshme të pyjeve tropikale./gazetametro.net

 

 

View this post on Instagram

 

forgot to post this one 🌴

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë