Loading…

Luana Vjollca dhe Ghetto Geasy pozojnë bashkë nga pushimet në Sicili

  • 15/08/2022 | 16:01

Luana Vjollca dhe Ghetto Geasy pozojnë bashkë nga pushimet në Sicili

Ghetto Geasy bashkë me partneren e tij, Marinën si dhe me këngëtaren Luana Vjollca prej disa ditësh ndodhen me pushime në Sicili.


Të njëjtit po kalojnë një kohë të mrekullueshme në shoqërinë e njëri-tjetrit, gjersa kanë vizituar edhe disa prej vendeve të famshme atje.

E së fundmi reperi nga Kosova ka publikuar një fotografi në rrjete sociale ku shfaqet përkrah Luanës.

“Kunetërit”, ka qenë përshkrimi që ia ka vënë ai.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy)

Dyshja duhet theksuar se vite më parë në 2015 kanë realizuar një bashkëpunim të quajtur “Tirana Lifestyle”.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë