Loading…

Luana Vjollca dhe luksi: Moderatorja pozon brenda veturës super luksoze

  • 25/11/2020 | 22:14

Luana Vjollca dhe luksi: Moderatorja pozon brenda veturës super luksoze

Moderatorja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Luana Vjollca, po gjen kohë për të gjitha.


E angazhuar në punë me emisionin e saj, projektet muzikore, asaj po i del kohë që të jetë aktive edhe në rrjete sociale.

Ajo fansave u ka qëndruar pranë sërish duke ndarë me ta një postim në të cilin shfaqet me shumë stil dhe seksi.

Këngëtarja pozat atraktive i ka marrë para veturës luksoze.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca)

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë