Loading…

Luana Vjollca ende me pushime: Sjell poza provokuese nga Afrika

  • 20/01/2022 | 15:16

Luana Vjollca ende me pushime: Sjell poza provokuese nga Afrika

Moderatorja shqiptare, Luana Vjollca është duke shijuar pushimet në Afrikë.


Nga atje pozat provokuese janë të shumta në rrjetet sociale.

Së fundmi, Luana ka postuar edhe disa foto nga “jeta reale” dhe ka bërë krahasimin me foto tjera ku shfaqet e kuruar deri në detajin më të vogël.

Këto imazhe u pëlqyen dhe u komentuan mjaft shumë nga ndjekësit e moderatores.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë