Loading…

Luana Vjollca kujton pushimet në Maldive: Publikon foto me bikine

  • 05/04/2021 | 10:36

Luana Vjollca kujton pushimet në Maldive: Publikon foto me bikine

Këngëtares shqiptare siç duket janë duke i munguar pushimet.


Ajo ka publikuar një fotografi derisa shihet në bikini me ngjyrë të kuqe.

Si pothuajse në çdo paraqitje të saj edhe në këtë, moderatorja shqiptare ka venë në qendër të vëmendjes linjat trupore.

Luana këtë fotografi e ka publikuar në Instagram vitin e kaluar me datën 5 prill ndërsa sot ka freskuar profilin e saj në Instagram duke u rikthyer në kohën kur e ka shkrepur imazhin.

Në fotografi ka shkruar: Më kthe prapa”, derisa nuk ka munguar edhe data 5 prill 2020.

Ndryshe, Luana Vjollca qysh se nga përfundimi i emisionit të saj “Shiko Kush Luan” i ka dhënë vetës pushim duke mos u angazhuar me ndonjë emision apo projekt muzikor.

Megjithatë, fansat presin rikthimin e saj në skenën muzikore apo ekranet televizive.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë