Loading…

Luana Vjollca merr vëmendje me paraqitjen e fundit nga Mauritius, thekson format trupore në veshjen elegante

  • 22/01/2022 | 08:14

Luana Vjollca merr vëmendje me paraqitjen e fundit nga Mauritius, thekson format trupore në veshjen elegante

Moderatorja e njohur, Luana Vjollca konsiderohet një prej femrave më të bukura shqiptare.


Krahas një karriere të suksesshme, ajo bëhet pjesë e medieve rozë dhe komentohet vazhdimisht për linjat e saj të përkryera.

Luana mori vëmendje edhe në postimin e fundit që bëri në llogarinë e tij në Instagram, ku ndiqet nga mbi dy milionë ndjekës.

Prezantuesja e cila prej ditësh ka nis pushimet në Mauritius, së fundi pozoi me plot elegancë para pasqyrës e veshur në një trupore më ngjyrë të zezë e cila ia theksonte në mënyrë perfekte format trupore.

30-vjeçarja kompletoi dukjen me një grim të theksuar dhe aksesor, teksa flokët e gjata bionde i la të lira prapa supeve.

Ndërkohë, nuk munguan as komentet e shumta nga ana e fansave dhe miqve të saj.

Ndryshe, Luana ka kohë që është tërhequr nga ekranet televizive, teksa ka paralajmëruar se do të rikthehet me projekte të reja, përfshirë ato muzikore.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë