Loading…

Luana Vjollca nuk njihet, vjen joshëse në fotosesioni i ri

  • 23/08/2019 | 16:35

Luana Vjollca nuk njihet, vjen joshëse në fotosesioni i ri

Luana Vjollca ka ndarë me ndjekësit imazhe nga fotosesioni i ri.


Luana Vjollca ka publikuar disa fotografi në rrjete sociale, të cilat i ka realizuar në kuadër të fotosesionit të ri.

Kësaj radhe, moderatorja u shfaq krejt ndryshe, e veshur në një fustan kafe, ku kishe vënë në plan të parë gjoksin.

“Kush është kjo vajzë?”, është mbishkrimi që Luana ia ka lënë fotograve, ku pranoi shumë pëlqime dhe komente nga ana e ndjekësve.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë