Loading…

Luana Vjollca paralajmëroi një surprizë për fansat

  • 30/06/2022 | 20:41

Luana Vjollca paralajmëroi një surprizë për fansat

Luana Vjollca mbetët njëra nga artistët më të dashura për publikun shqiptar.


Së fundmi Luana me anë të një InstaStory njoftoi fansat për një befasi.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca)

“Nesër e kam një surprizë për ju”, ishte mbishkrimi i saj në imazh.

Më vonë këngëtarja publikoi edhe një tjetër fotografi ku shkroi ”Gjejeni”.

Se kjo surprizë lidhet me projektin e saj “Thuaje” apo ndonjë koncert, mbetët të shihet ditëve në vijim.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]gazetametro.net
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë