Loading…

Luana Vjollca ‘përvëluese’ në fotot e fundit: Bikinet i zbulojnë shumë gjoksin

  • 15/01/2022 | 11:42

Luana Vjollca ‘përvëluese’ në fotot e fundit: Bikinet i zbulojnë shumë gjoksin

Viti 2022 për Luana Vjollcën ka nis me pushime luksoze në ishullin Mauritius që ndodhet në juglindje të kontinentit të Afrikës.


Dhe natyrisht nuk kanë munguar pozat e shumta provokuese në të cilat fokusi kryesor është tek linjat mahnitëse të bukuroshes bionde.

Edhe së fundmi, përmes llogarisë së saj të Instagram-it, Luana postoi një fotosesion të realizuar në një pishinë ku shihet e veshur në bikini me ngjyrë të zezë.

Me një pamje pa grim dhe aksesor ari që ia kompletonin dukej, Luana u paraqit në formë të mrekullueshme dhe tejet joshëse.

Ndërkohë nuk munguan as komente dhe pëlqimet e fansave të saj të shumë në hapësirën e komenteve.

Ndryshe, kujtojmë që Luana ka kohë që është tërhequr nga ekranet televizive, por që ka paralajmëruar se shumë shpejt pritet të rikthehet me projekte të reja, përfshirë ato muzikore.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë