Loading…

Luana Vjollca po i kthehet ekranit: Paralajmëron projektin e ri televiziv

  • 14/08/2019 | 15:23

Luana Vjollca po i kthehet ekranit: Paralajmëron projektin e ri televiziv

Moderatorja Luana Vjollca ka munguar nga ekrani televiziv nga fillimi i këtij viti, transmeton Gazeta Metro.


Ajo këtë verë ka pasur shumë projekte muzikore duke numëruar një numër të madh koncertesh.

Luana Vjollca me anë të një fotografie të postuar në profilin e saj në Instagram ka bërë të ditur se shumë shpejtë do të filloj programi i ri, por se a do të jetë emisioni ‘Shiko kush luan’ apo një emision tjetër kjo nuk dihet ende.

 

View this post on Instagram

 

Startuam punen per sezonin e ri televiziv.. Can’t wait !!! 💣

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

‘Startuam punen per sezonin e ri televiziv.. Can’t ëait !!!’, ka shkruar Luana posht fotografisë./gazetametro.net 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë