Loading…

Luana Vjollca poston fotografinë e Marinës gjysmë të zhveshur

  • 25/04/2019 | 23:26

Luana Vjollca poston fotografinë e Marinës gjysmë të zhveshur

Marina Vjollca na surprizoi ëmbël këto ditë me setin e ri fotografik, transmeton Gazeta Metro.


Ndaj mrekullisë së fotografive nuk ka qëndruar indiferente as Luana Vjollca, e cila nuk hezitoi të përkrahë të motrën.

“WOW! E pazevendesueshme bisha ime”, ka qenë mbishkrimi që ka shkruar Luana postë fotografisë tejet provokuese të Marinës.

 

View this post on Instagram

 

WOW! E pazevendesueshme bisha ime @marina_vjollca 🔥🔥🔥🔥🔥

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Marina Vjollca ka kohë që nuk po shfaqet në ekranet e televizioneve dhe nuk dihet se a ka në planë të na sjell ndonjë projekt të ri, apo ndoshta vetë fotografitë e fundit kanë qenë pjesë e ndonjë paralajmërimi./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë