Loading…

Luana Vjollca ‘pushton’ Italinë, me fotografitë e fundit rrëmben vëmendjen

  • 27/10/2021 | 12:39

Luana Vjollca ‘pushton’ Italinë, me fotografitë e fundit rrëmben vëmendjen

Moderatorja, Luana Vjollca është shfaqur me plot stil në Itali.


Pasi që u largua nga Top Channel, Luana ende nuk i ka treguar synimet e saj në botën e televizionit.

Mirëpo, sonte ajo është parë në Itali, në Milano, derisa ka qenë e veshur zakonshëm por më shumë stil.

“Bella Italia”, ka shkruar Luana poshtë fotografisë së saj.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca)

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë