Loading…

Luana Vjollca tregon sekretin e suksesit që gëzon sot

  • 18/02/2020 | 21:48

Luana Vjollca tregon sekretin e suksesit që gëzon sot

Këngëtarja dhe moderatorja shqiptare ka treguar sot me anë të disa postimeve për ditën e saj të punës, me kolegë por edhe mënyrën se si ajo e bën skenarin.


Luana Vjollca vazhdon që të jetë një ndër femrat më të njohur te shqiptare, jo vetëm për moderimin e saj në emisionin “Shiko kush luan” që transmetohet në Top Channel, por edhe si këngëtare.

Sot, ajo ka postuar një foto në Instagram ku shkruan se ajo ka punuar shumë që të arrijë aty ku është sot.

“Kurrë nuk kam ëndërruar për të pasur sukses. Kam punuar për ta arritur atë”, ka shkruar Luana.

Kujtojmë se këngëtarja në InstaStory ka postuar edhe një video ku shihet bashkë me kolegët e saj duke biseduar për projektet e saj të ardhshme, por papritur asaj i vije një dhuratë por që nuk ka emër.

 

View this post on Instagram

 

I never dreamed about success. I WORKED FOR IT.

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

 

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë