Loading…

Luana Vjollca zbulon barkun në ashensor, bie në sy gjoksi i formuar

  • 13/06/2021 | 14:55

Luana Vjollca zbulon barkun në ashensor, bie në sy gjoksi i formuar

Moderatorja njihet për paraqitjet e saj në rrjete sociale.


Dhe, Luana Vjollca ka ndarë një fotografi joshëse në storien e saj në Instagram, shkruan lajmi.net.

E veshur me një palë xhinse dhe një bluzë të shkurtër me ngjyrë të gjelbër ajo ka venë në dukje barkun e tonifikuar.

Dukjes së saj, këngëtarja i ka shtuar një çantë elegante dhe mban syze në sy dhe telefoni  në anën e djathtë të dorës.

Ndryshe, Luana Vjollca së fundmi ka realizuar një fotosesion e cila u shfaq me një stil që nuk jemi mësuar ta shohim.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë