Loading…

Luana Vjollcën mund ta gjeni në këtë vend të dieleve

  • 14/10/2019 | 16:31

Luana Vjollcën mund ta gjeni në këtë vend të dieleve

Luana Vjollca ka ndarë me ndjekësit momente nga ‘pushimi’ i saj.


Luana Vjollca ka disa javë që ka filluar sezonin e ri televiziv me emisionin ‘Shiko kush luan’ por kjo nuk po e ndalë atë të punojë edhe me muzikë.

Moderatorja/këngëtarja ka publikuar një imazh në profilin e saj në Instagram kus shihet në një studio muzikore teksa përgatitet për projektin e ri muzikor.

 

View this post on Instagram

 

Dita ime e diele eshte .. dita e pushimit qe shfrytezohet per pune te tjera 🎶💕

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Luana me postimin e bërë tregon se si të dielat janë pushim për të kryer punë të tjera, “Dita ime e diele eshte .. dita e pushimit qe shfrytezohet per pune te tjera”.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë